
Geef je hr een zomerboost!
Hr-medewerkers hadden handen tekort tijdens de coronacrisis. Ook de toekomst belooft uitdagend te worden, nu we met het nieuwe werken aan de slag gaan. Hierin speelt hr een onmisbare rol. Met onze 5 verkwikkende livestreamings stoom je je organisatie klaar voor een energiek najaar.
Ontdek hieronder ons aanbod.
Ontdek het aanbod
Word stress de baas
De coronacrisis van de voorbije maanden was een regelrechte aanslag op ons stressniveau.
Wat doet dat met ons brein en hoe bieden we het hoofd aan die weerstand voor verandering?
ONTDEK▼
Krijg inzicht in de voornaamste stresstriggers en hoe je tegenwicht kunt bieden
- word je bewust van je eigen emoties en gedachten op momenten van stress
- herken deze triggers bij anderen
- leer doeltreffend reageren op stressvolle omstandigheden
- ga aan de slag met enkele efficiënte tools om te ontstressen
- 1 livestreaming van 1,5 uur
- Ben je verhinderd? Geen probleem, nadien krijg je de opname en het lesmateriaal
- erkend door KMO-portefeuille, IAB en BIBF
20 augustus 2020, van 13.30u tot 15.00u
€ 175*
* Voor klanten sociaal secretariaat SD Worx. Prijs niet-klanten: € 195
Beter communiceren loont
Onuitgesproken afspraken zijn de oorzaak van heel wat misverstanden en frustraties op het werk.
De winst ligt in efficiëntie! Breng leidinggevenden en werknemers op één lijn dankzij een vlotte en heldere communicatie.
ONTDEK ▼
Voor elke boodschap het juiste medium: communiceren is een kwestie van kwaliteit boven kwantiteit
- leer je boodschap efficiënt en doeltreffend overbrengen
- beheers de kunst van feedback geven en ontvangen
- weet wanneer je welke communicatiemiddelen het best inzet
- ga aan de slag met enkele praktische en laagdrempelige samenwerkingstools, zoals het 4G-model van Insights Discovery
- 1 livestreaming van 1,5 uur
- Ben je verhinderd? Geen probleem, je krijgt nadien de opname en het lesmateriaal
- Erkend door KMO-portefeuille
28 augustus 2020 van 10.00u tot 11.30u
€ 175*
* Voor klanten sociaal secretariaat SD Worx. Prijs niet-klanten: € 195
Positief leiderschap in tijden van afstandswerken
Bij het nieuwe werken hoort ook een andere vorm van leiderschap: van een operationele naar projectmatige aansturing,
met aandacht voor het individu. Hoe kom je hieraan tegemoet?
ONTDEK▼
Thuis- en telewerkers constructief aansturen met de hulp van hr
- kom te weten wat medewerkers van hun leidinggevende verwachten en hoe die verwachtingen evolueren in tijden van afstandswerken
- ontdek welke (nieuwe) skills je hiervoor moet aanleren of aanscherpen
- leer hoe hr dit nieuwe leiderschap kan ondersteunen of faciliteren
- 1 livestreaming van 1,5 uur
- Ben je verhinderd? Geen probleem, nadien krijg je de opname en het lesmateriaal
- Erkend door KMO-portefeuille, IAB en BIBF
9 september 2020 van 10.00u tot 11.30u
€ 175*
* Voor klanten sociaal secretariaat SD Worx. Prijs niet-klanten: € 195
Slim verlonen in de war for talent
Loon is een cruciale factor in je zoektocht naar nieuw talent. Je wilt niet te weinig maar zeker ook niet te veel betalen.
Hoe bewaar je het juiste evenwicht – met aandacht voor je budgettaire realiteit, missie, visie en strategie?
ONTDEK ▼
Pluk de vruchten van een duurzaam en transparant loonbeleid
- ontdek de baten van een motiverend loonbeleid
- leer een marktconform brutoloon bepalen op maat van elke medewerker
- budgetteer eenvoudig je jaarlijkse personeelskosten
- 1 livestreaming van 1,5 uur
- Ben je verhinderd? Geen probleem, nadien krijg je de opname en het lesmateriaal
- Erkend door KMO-portefeuille, IAB en BIBF
14 september 2020 van 10.00u tot 11.30u
€ 175*
* Voor klanten sociaal secretariaat SD Worx. Prijs niet-klanten: € 195
Employee engagement als troef
Met geëngageerde medewerkers bereik je meer. Bevlogen werknemers, die goed in hun vel zitten, gaan graag
die ‘extra mile’. Maar hoe creëer je betrokkenheid en autonomie zodat je het beste haalt uit elke werknemer?
ONTDEK▼
Krijg praktische inzichten in het belang van employee engagement en hoe je die kunt opdrijven
- kom te weten welke de basisfactoren zijn voor tevreden medewerkers
- ontdek het verschil tussen een tevreden en geëngageerde medewerker
- leer hoe hr het engagement in de organisatie helpt verhogen
- een boeiende mix van theorie en praktische tips
- 1 livestreaming van 1,5 uur
- Ben je verhinderd? Geen probleem, nadien krijg je de opname en het lesmateriaal
- Erkend door KMO-portefeuille, IAB en BIBF
24 september 2020 van 10.00u tot 11.30u
€ 175*
* Voor klanten sociaal secretariaat SD Worx. Prijs niet-klanten: € 195
Wie stapelt, krijgt korting!
Ontvang € 125 stapelkorting als je kiest voor het volledige pakket met 5 boeiende livestreamings.
Hr-Summerschool pakket € 750*
* Voor klanten sociaal secretariaat SD Worx. Prijs niet-klanten: € 850
Onze trainingexperten
charlotte.vanbrabander@sdworx.com
Charlotte heeft haar ervaring opgebouwd in consultancy opdrachten bij KMO’s. Ze begeleidt bedrijven hun HR beleid te professionaliseren maar is bovenal gepassioneerd om het engagement in organisaties op te krikken. Mensen zouden zich op hun werk als vissen in het water moeten voelen en daar streeft ze naar. Het is een win-win voor zowel werkgever als werknemer in efficiëntie en werkplezier.
Kim is in 2008 gestart bij SD Worx en heeft sindsdien zowel inhoudelijk als op vlak van klantenfocus een hele weg afgelegd; van implementatieconsultant voor HR software, naar reward consultant voor grote bedrijven tot Insights Discovery Practitioner en HR consultant voor KMO’s. Ze wil mensen doen groeien en begeleidt graag zaakvoerders, HR managers en leidinggevenden in het optimaal inzetten van hun menselijk kapitaal. Kim voelt zich als communicatiewetenschapper als een vis in het water wanneer ze met groepen aan de slag mag en de kans krijgt om mensen te inspireren over uiteenlopende HR topics.
Na een opleiding bedrijfspsychologie aan de universiteit Gent is Wout meteen aan de slag gegaan binnen een HR consultancy omgeving. Zijn motivatie haalt hij uit het ondersteunen van bedrijven bij het beheren van hun personeel. Personeel is namelijk een cruciale factor binnen elke onderneming en het hebben van tevreden, gemotiveerde of zelf geëngageerde medewerkers is belangrijk om in de wereld van vandaag te slagen als onderneming. Het bijdragen tot het geluk van medewerkers alsook het succes van de onderneming is dan ook een win-win die hij graag mee helpt realiseren.
Als HR Consultant ondersteunt Sylvie zaakvoerders en managers bij hun HR-vraagstukken. Tien jaar lang stuurde Sylvie zelf teams aan, dus ze weet als geen ander welke uitdagingen samenwerken met zich meebrengt. Ze brengt theorie en praktijk samen en gaat pragmatisch aan de slag, samen met de klant.
Maaike De Prins studeerde af als communicatie expert en heeft nadien haar carrière opgebouwd binnen het harde HR werkveld. Als adviseur werd ze ingezet als pragmatische duizendpoot om KMO’s te ondersteunen in hun HR administratie en payrollbeleid. Sinds 2016 is ze actief als consultant waarbij ze KMO’s begeleidt in het opzetten van hun `all round` HR beleid. Maaike weet als de generalist zowel soft als harde HR op elkaar af te stemmen. Met passie voor topics als teamontwikkeling en -communicatie, Insights, competentiebeleid en jobcrafting weet ze elke HR professional te enthousiasmeren.
dorien.vanderputten@sdworx.com
Dorien Vanderputten studeerde af als historica en specialiseerde zich verder in overheidsmanagement binnen internationale organisaties. Ze bouwde haar carrière op binnen SD Worx, eerst als payroll consulent en later als adviseur bij klanten ter plaatse om hen te ondersteunen in hun HR-administratie en payrollbeleid. Sinds 2018 combineert ze de rol van outsourcer met deze van HR consultant, waarbij ze KMO’s begeleidt en ondersteunt bij de professionalisering en uitbouw van hun personeelsbeleid. Door deze brede ervaring in een generalistische rol, weet Dorien de vele verschillende aspecten van een HR-beleid op elkaar af te stemmen. Met de focus op topics als teamontwikkeling, het nieuwe werken, engagement, competentiebeleid en motiverend verlonen is ze een enthousiast en inspirerend klankbord voor de HR Professional.